FINANCOVÁNÍ A CIRKULÁRNÍ DOTACE

Zvažujete ve své firmě modernizaci provozu, vývoj nových technologií, nebo úpravu procesů či designu výrobků? Díky různým dotačním výzvám můžete získat financování pro cirkulární projekty. Naše konzultace vám pomohou odhalit konkurenční výhody a skrytý potenciál vašich projektů tak, aby jeho realizace skutečně posunula vaši firmu blíže k cirkulárnímu fungování s respektem k životnímu prostředí. Naši partneři vám doporučí vhodné dotační výzvy, pomohou vám správně o dotaci zažádat a provedou vás celým procesem.

Finanční podpora se poskytuje pro malé, střední i velké podniky. Dotace je možné čerpat na rozvoj projektu, nákup strojů, vytvoření nových pracovních míst, aplikaci akademického výzkumu do praxe a mnoho dalšího. Velké podniky musí prokázat pozitivní dopad na životní prostředí, u malých a středních podniků je cirkularita velkou výhodou.

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI

Společně vše probereme a zhodnotíme situaci ve vaší firmě.

Identifikujeme s našimi partnery vhodné dotační příležitosti.

Poradíme, jak váš projekt vylepšit, aby naplňoval principy cirkulární ekonomiky.

Za získanou dotaci zrealizujete svůj cirkulární projekt a budete blíže k udržitelnému fungování.

CIRKULÁRNÍ DOTACE NABÍZÍ

PROČ MY

  • Dotační poradenství pro malé, střední nebo velké podniky
  • Ucelené informace o jednotlivých dotačních výzvách
  • Konzultaci konkrétního projektu tak, aby naplňoval principy cirkulární ekonomiky
  • Konzultaci vašich služeb, použitých technologií, designu vašich produktů
  • Kompletní zpracování dotační dokumentace a následný dotační management podpořeného projektu

Ve spolupráci s dotační agenturou MIDA Consulting vás provedeme změnou jako váš mentor. CIRA Advisory je poradenskou a konzultační firmou v oblasti cirkulární ekonomiky. Jsme výkonnou organizací Institutu Cirkulární Ekonomiky a navazujeme na jeho činnost. Realizujeme konkrétní projekty a zavádíme cirkulární ekonomiku do praxe českého prostředí. Víme, jaké příležitosti cirkulární ekonomika přináší a že základním stavebním kamenem pro přechod z lineárního na cirkulární systém fungování je změna myšlení. Naše služby a produkty jsou proto navrženy tak, aby usnadňovaly rozhodování a formulaci akčních kroků pro podniky v celé řadě odvětví.

JAK VÁM MŮŽEME POMOCI?

Napište nám, rádi se s vámi nezávazně potkáme.

∗ povinná pole