Načítám Akce

« All Events

  • akce již proběhla.

Circular Economy Talks: Not only CEO’s agenda

13 října, 2021 | 16:00 - 20:00

- 2900Kč
Nenechte si ujít navazující druhý ročník unikátní networkingové akce určené pro ředitele, zástupce vrcholového managementu firem a CSR manažery, kteří mají ambice budovat synergie mezi byznysem a přírodou. Tentokrát jako součást doprovodného programu Týdne inovací, jehož jsme partnerem.

Proč byste měli být u toho?

První milník evropské zelené dohody se blíží a jeho splnění se bez konkrétních opatření neobejde. To, co je inovací nyní, bude za 9 let nutností. Potřebujeme lídry, kteří dalším firmám ukážou, jak vytvořit zdravé, inovativní prostředí pro ekonomiku budoucnosti.

Česko připravuje vlastní strategii, firmy v mnoha ohledech diskutují o tom, že udržitelnost se mění na schopnost přežít. Z jednotlivých strategií firem jasně vyplývá, že zajištění zdrojů je klíčovou oblastí a druhotné suroviny se zřejmě v budoucnu stanou první a možná jedinou volbou. Na loňském prvním ročníku konference jsme téma otevřeli na nejvyšší úrovni firem a letos chceme pokračovat formou diskuze, protože přepisování cirkulární ekonomiky do DNA byznysových strategií je dlouhodobý proces, v němž hraje spolupráce a sdílení know-how zásadní roli.

Co mi akce přinese?

Velká témata v konkrétním kontextu představí nejen ředitelé firem, které v mnoha ohledech udávají trendy jak v byznysu, tak ve způsobu, jakým fungujeme v každodenním životě. Dávají směr cirkulární ekonomice v České republice i na globální úrovni. Během akce je právě propojování účastníků mezi sebou a sdílení know-how základním elementem.

Strategický networking

Klademe důraz na dostatek prostoru pro networking mezi lidmi, kteří mají za strategické směřování firem stejnou zodpovědnost. Po akci tak bude opět významný prostor věnovaný diskuzi mezi řečníky, hosty a organizátory navzájem.

Podrobný program si stáhněte tady

  Moderuje Vojtěch Koval  Těšíme se na Vás   Pokud jste se na akci ještě nepřihlásili, můžete tak učinit tady.

Opatření proti COVID-19

Na každé naší akci bereme koronavirová opatření vážně. Věnujeme pozornost všem hygienickým pravidlům a jsme připraveni reagovat na aktuální situaci. Chceme, aby naše akce byly prostorem, kde se budete cítit bezpečně.

Akce se koná pod záštitou

Partneři akce

               

Mediální partneři

             

Registrace a vstupné

Vstupné: 2 900,- Kč Kontaktní osoba pro partnerství: Eva Šálková – salkova@ciraa.eu Účastník má možnost zrušit svoji registraci zdarma maximálně 48 hodin před datem akce. Později bude za zrušení účtován storno poplatek ve výši 100 % vstupného, tedy 2 900 Kč. V případě nečekaných změn či nařízení, které organizátor akce nemůže ovlivnit, si vyhrazujeme právo na změnu termínu či převedení konference do online podoby, bez nároku na vrácení vstupného. O případných změnách vás budeme informovat.  

Podívejte se, jaký byl loňský ročník:

Podrobnosti

Datum:
13 října, 2021
Čas:
16:00 - 20:00
Cena:
2900Kč
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

CIRA Advisory
View Pořadatel Website

Místo konání

OPERO
Salvátorská 8
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa

Podrobnosti

Datum:
13 října, 2021
Čas:
16:00 - 20:00
Cena:
2900Kč
Štítky Akce:
, ,

Pořadatel

CIRA Advisory
View Pořadatel Website

Místo konání

OPERO
Salvátorská 8
Praha 1, 11000 Česká republika
+ Google Mapa