Načítám Akce

« All Events

  • akce již proběhla.

Energie pro pohon cirkulární budoucnosti

18 června, 2020 | 17:00 - 18:00

- 290Kč

Jak vypadají cirkulární zdroje energie? Jaká se dnes nabízí řešení pro jednotlivce, obce či firmy? Vyplatí se? Co můžeme čekat do budoucna? Úspory energie, energie slunce, energie z odpadu, chytré sítě, ekonomika.

Další ze série webinářů se zaměří na to, jakou roli hraje cirkulární ekonomika v energetickém sektoru – a jakou energii potřebuje cirkulární ekonomika.

Webinář povede Petr Novotný, expert na energetiku v Institutu Cirkulární Ekonomiky, a provede publikum následujícími tématy:

• Jaké jsou dnes dostupné cirkulární zdroje energie.
• Jak získávat energii z odpadu, větru a slunce, jak je zapojit do chytré sítě a jak být soběstačný.
• Jak vypadají v praxi řešení pro jednotlivce, obce a firmy. Vyplatí se?
• Analýza současných a budoucích trendů v energetickém sektoru s ohledem na legislativní změny a hospodářskou krizi.


Přednášející

Petra již od raného studentského věku zajímaly především dvě oblasti – finance a ochrana životního prostředí. Vystudoval dva obory v oblasti financí a podnikového managementu na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity. Zkušenosti nabíral i na studiích v zahraničí, na ročním studijním programu European Business na University of Huddersfield ve Velké Británii a dva semestry strávil ve Finsku na University of Jyväskylä, kde se detailně seznámil s technologiemi na energetické využití bioodpadu. Tyto zkušenosti nyní využívá v rámci Institutu Cirkulární Ekonomiky. Po studiích pracoval nejdříve dva roky v poradenské společnosti EY, odkud přešel do společnosti RENARDS dotační, s.r.o., kde se zabýval především projekty z oblasti nízkouhlíkové energetiky – obnovitelné zdroje energie, akumulace, elektromobilita. Petr se dále zajímá o udržitelné zemědělství, rozvoj biodiverzity a zadržování vody v krajině.


Startujeme: 18. 6. 2020, v 17.00 hodin
Délka trvání: 60 minut
Vstupné: 290,- Kč

Odkaz na webinář i s instrukcemi jak se přihlásit bude rozeslán den před termínem akce. Pokud by Vám odkaz nepřišel v den konání, prosíme, zkontrolujte si složky Spam/Nevyžádaná pošta anebo se nám ozvěte. To plátí i v případě technických problémů s přihlášením na webinář. Kontaktujte nás na email info@ciraa.eu.


Podrobnosti

Datum:
18 června, 2020
Čas:
17:00 - 18:00
Cena:
290Kč

Místo konání

WEBINÁŘ
Česká republika

Pořadatel

CIRA Advisory
View Pořadatel Website

Podrobnosti

Datum:
18 června, 2020
Čas:
17:00 - 18:00
Cena:
290Kč

Místo konání

WEBINÁŘ
Česká republika

Pořadatel

CIRA Advisory
View Pořadatel Website