Načítám Akce

« All Events

  • akce již proběhla.

Green Deal: legislativa plná příležitostí

4 června, 2020 | 17:00 - 18:15

- 350Kč
EU představila plán pro oběhové hospodářstvíFoto: Pixabay.com

Evropská ekologická dohoda Green Deal přinesla celou řadu konkrétních opatření, byla předložena Evropskou komisí pod vedením Ursuly von der Leyen dne 11. prosince 2019, která stanovila ambiciózní plán směřující ke klimaticky neutrální cirkulární ekonomice, kde je hospodářský růst oddělen od využívání zdrojů.

Na Green Deal navazuje i nový Akční plán pro cirkulární ekonomiku, který budou jednotlivé státy převádět do národních legislativ, a tak je opravdu dobré vědět, co se chystá.

Webinář představí:

  • příležitosti, které s cirkulární ekonomikou souvisí,
  • na konkrétních příkladech vysvětlí základní principy i pojmy
  • nový Akční plán pro cirkulární ekonomiku a jeho aplikace do národních legislativ
  • chronolgický přehled legislativních změn

Soňa JonášováPřednášející

Soňa Jonášová je ředitelkou a zakladatelkou Institutu Cirkulární Ekonomiky a zároveň spoluzakladatelkou CIRA Advisory s.r.o., konzultační firmy se specializací na cirkulární ekonomiku. Hlavní témata, kterým se Soňa věnuje, jsou uzavírání biologických a technických cyklů v rámci udržitelného rozvoje společnosti, rozvoj nových ekonomik, řešení nakládání s odpadem a technologické ekoinovace. Poskytuje strategické, odborné poradenství v oblasti cirkulární ekonomiky. Je členkou poradních sborů a pracovních skupin zaměřených na využívání druhotných surovin a rozvoje chytrých měst a regionů (MŽP/MPO/MMR). Je také členkou Komise pro problematiku klimatu, poradního orgánu Rady vlády pro výzkum, vývoj a inovace.

 


Startujeme: 4. 6. 2020, v 17.00 hodin
Délka trvání: 75 minut
Vstupné: 350,-

Odkaz na webinář i s instrukcemi jak se přihlásit bude rozeslán den před termínem akce. Pokud by Vám odkaz nepřišel v den konání, prosíme, zkontrolujte si složky Spam/Nevyžádaná pošta anebo se nám ozvěte. To plátí i v případě technických problémů s přihlášením na webinář. Kontaktujte nás na email info@ciraa.eu.


Podrobnosti

Datum:
4 června, 2020
Čas:
17:00 - 18:15
Cena:
350Kč

Místo konání

WEBINÁŘ
Česká republika

Pořadatel

CIRA Advisory
View Pořadatel Website

Podrobnosti

Datum:
4 června, 2020
Čas:
17:00 - 18:15
Cena:
350Kč

Místo konání

WEBINÁŘ
Česká republika

Pořadatel

CIRA Advisory
View Pořadatel Website