Načítám Akce

« All Events

  • akce již proběhla.

Úspory vody ve firmě. Jak šetřit s vodou za pomocí dotací?

31 března, 2021 | 09:30 - 10:30

- Zdarma
Vodohospodářský auditFoto: Unsplash.com

Voda už dávno není neomezenou surovinou. Šetřit by s ní proto měly i výrobní a zpracovatelské podniky, u kterých je nezbytným zdrojem pro jejich byznys. Týká se to ale také nevýrobních provozů, jako jsou administrativní budovy a sklady. Chcete vědět, jak si v nakládání s vodou vedete právě vy? Přihlašte se na náš webinář, kde si řekneme, jak s touto surovinou pracovat lépe, a ušetřit tak vodu i peníze. 

Povíme si také více o aktuální dotační výzvě, ve které můžete získat finanční podporu až  50 % na vodní audit. Představíme si její účel, cíle a podmínky a také konkrétní certifikace, které díky tomu můžete získat. Celá dotační výzva cílí na inovace, může se pro vás tedy stát skvělým odrazovým můstkem a podpořit růst vaší společnosti. V případě zájmu vám s celým procesem rádi pomůžeme. 

Na co se dál můžete těšit? Zaměříme se na:

  • nakládání s dešťovou vodou
  • stanovení spotřeby pitné vody
  • hospodaření s vodou ve výrobním procesu
  • možnosti recyklace a regenerace vody
  • technologické možnosti 
  • příklady dobré praxe

Hodinovým webinářem vás provede Pavel Sedláček z CIRAA společně s Jakubem Medem a Martinem Veverkou, našimi odbornými konzultanty.

Startujeme: 31. 3. 2021, v 9:30 hodin
Délka trvání: 60 minut
Vstupné: zdarma

Odkaz na webinář i s instrukcemi jak se přihlásit bude rozeslán den před termínem akce. Pokud by Vám odkaz nepřišel v den konání, prosíme, zkontrolujte si složky Spam/Nevyžádaná pošta anebo se nám ozvěte. To platí i v případě technických problémů s přihlášením na webinář. Kontaktujte nás na email salkova@ciraa.eu.


Jakub Med

Jakub vystudoval fyzikální a výpočetní chemii se zaměřením na molekulové modelování. Je spoluzakladatelem spolku H2Ospodař, kde sevěnuje popularizaci šetrného zacházení s pitnou vodou v domácnostech a na veřejnosti, a také poradenství v oblasti využívání vody na úrovni firem. Ve své vědecko-výzkumné činnosti se zaměřuje na projekty spjaté s chemií atmosféry či modelováním vody. Je přesvědčen, že voda je nejdůležitější zdroj současnosti a především budoucnosti. Proto je dnes nutné zahrnout zacházení s vodou do rozhodovacích procesů nejen podle současných ekonomických měřítek, ale také podle budoucích hodnot, ve kterých bude cena vody stoupat vzhůru.


Martin Veverka

Martin vystudoval Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Po ukončení studia se již téměř 9 let věnuje oblasti dotačního poradenství se zaměřením na projekty v oblasti životní prostředí. Martin se podílel na řízení desítek projektů v oblasti optimalizace odpadového hospodářství municipalit či regionů, instalace technologií za účelem zlepšení nakládání s odpady či posunu výše v hierarchii nakládání s odpady. Rovněž vedl několik projektů v oblasti energetiky, vodohospodářské infrastruktury, či výzkumné a inovativní projekty. Specializuje se také na pomoc žadatelům s jejich projekty a řízení kroků vedoucích k úspěšnému získání a proplacení dotace. Pro Martina je důležité vždy hledat cestu pro podporu, i když se může zdát, že je podpora nemožná.


Pavel vystudoval chemickou analýzu potravin. Po ukončení studia začal spolu s manželkou provozovat malý rodinný penzion. Zároveň se aktivně podílel na managementu udržitelných projektů s přesahem do business developmentu. Enviromentální téma je mu velmi blízké a proto také aktivně rozvíjí rodinnou firmu v oblasti zdraví. Ve společnosti CIRA Advisory se věnuje projektovému řízení s přesahem do rozvoje obchodu a péči o zákazníky. Specializuje se na oblast stavebnictví, provoz firem, cirkulárních skenů firem a tzv. quick checku,
tedy analýz stávajících stavů firem a provozů v kontextu udržitelnosti a navrhuje řešení, jak efektivně a hladce přejít na cirkulární model fungování firmy.  Pro Pavla důležité dodat klientovi řešení, které přináší opravdovou hodnotu.

 

Podrobnosti

Datum:
31 března, 2021
Čas:
09:30 - 10:30
Cena:
Zdarma

Pořadatel

CIRA Advisory
View Pořadatel Website

Místo konání

WEBINÁŘ
Česká republika

Podrobnosti

Datum:
31 března, 2021
Čas:
09:30 - 10:30
Cena:
Zdarma

Pořadatel

CIRA Advisory
View Pořadatel Website

Místo konání

WEBINÁŘ
Česká republika