Jsme tu, abychom vám pomohli

Máme zkušenosti se spoluprací s velkými i menšími firmami z různých odvětví. 

  • Zanalyzujeme současnou situaci z hlediska udržitelnosti.
  • Zavedeme cirkulární principy do praxe.
  • Zjistíme možné způsoby financování projektu.
  • Vytvoříme komunikační strategii, která dostane vaše téma na správná místa.
  • Uspořádáme event nebo vzdělávací akci v cirkulární ekonomice.

Napište nám a úvodní konzultaci máte zdarma. Společně dohodneme nejvhodnější formu spolupráce.

Rychlý kontaktFakturační údaje

CIRA Advisory s. r. o.
Purkyňova 648/125, Medlánky, 621 00 Brno
IČO: 08761337; 
DIČ: CZ08761337

Jak to u nás funguje

V CIRA Advisory poskytujeme řadu služeb týkajících se oblasti cirkulární ekonomiky – od konzultací a poradenství ke konkrétnímu tématu (například legislativě, komunikaci či realizaci cirkulárních řešení) přes realizaci cirkulárních kanceláří a Quick Checku, který efektivně zanalyzuje stávající situaci vaší firmy z pohledu udržitelnosti, až po organizaci cirkulárních eventů a odborných vzdělávacích programů.

Poptávky, které k nám chodí, jsou proto různého rázu a s každým klientem si nejprve individuálně ujasníme představy a očekávání ohledně průběhu i výsledku práce. Během realizace zakázky jsme podle potřeby v průběžném kontaktu, abychom směřovali výsledek správným směrem. Na závěr každé spolupráce probíhá vyhodnocení a klientovi poskytujeme podrobnou závěrečnou zprávu, ke které se může kdykoli vracet.

Chcete vědět víc o projektech, které máme za sebou a zjistit, jak vypadají konkrétní výstupy? Přečtěte si reference od našich klientů.

Často kladené dotazy

Chceme využít vaše služby. Potřebovali bychom ale nejprve zjistit možnosti spolupráce. Jak vás máme oslovit?

V CIRAA máme 3 hlavní oddělení: konzultační, komunikační a eventové. V případě, že vaše poptáváte konzultace, kontaktujte Lauru Mitroliosovou, pro komunikační strategie a poradenství se obraťte na Ivanu Hekerle a s eventy a vzdělávacími akcemi vám pomůže Eva Šálková. Veškeré e-maily najdete na stránce O nás.

Nenašli jste kontakt, který by odpovídal vašim potřebám? Napište nám zprávu prostřednictvím formuláře výše a my už se vám ozveme.

Jaké všechny služby nabízíte?

Podrobný popis všech našich služeb naleznete v sekci Co děláme. Jádrem naší firmy je poradenství. Konzultace nabízíme jak strategické v oblasti zavádění principů cirkulární ekonomiky do fungování firem a organizací tak v rámci komunikace a PR a event managementu. Díky komplexní nabídce služeb vám dokážeme pomoct se zaváděním cirkulárního fungování do vaší firmy i s tím, jak změny efektivně a transparentně komunikovat.

Kromě toho, že sami pořádáme vzdělávací webináře a události pro veřejnost, organizujeme také interní workshopy ve firmách, konference a panelové diskuze, které otevírají zásadní společenská témata. V případě specifických požadavků vám navrhneme akci přímo podle vašich potřeb.

Máte zájem o některou z těchto služeb? Nejste si jistí, kde začít? Kontaktujte nás a sjednejte si bezplatnou úvodní schůzku, na které vše probereme.

Jak vypadá úvodní setkání?

Služby, které v CIRAA nabízíme, jsou velice komplexní a jednotlivé produkty dokážeme ušít na míru každému podniku. Úvodní schůzka proto slouží především k tomu, abychom se navzájem poznali. Zeptáme se vás na to, co byste rádi ve firmě změnili, jaké překážky vám k dosažení těchto změn brání, na to, jak nyní fungujete i jaká jsou vaše očekávání od nás.

Zároveň vám představíme naše služby a poradíme, s čím by podle nás bylo vhodné začít. Samozřejmě rádi zodpovíme na všechno, co vás bude ke spolupráci zajímat.

Úvodní schůzka probíhá osobně na základě individuální domluvy, případně v závislosti na koronavirových opatřeních online prostřednictvím videohovoru.

Chceme začít s udržitelností ve firmě. Co bychom měli změnit jako první?

Každá firma je z povahy svého podnikání jiná a proto má i jiné požadavky a možnosti. Z vlastní zkušenosti se spoluprací s mnoha společnostmi doporučujeme podstoupit nejprve vstupní analýzu, která odhalí potenciál v jednotlivých oblastech. Získáte tak jasnější představu, na čem můžete zapracovat sami, případně s čím byste potřebovali pomoct, abyste efektivně dosáhli reálných výsledků.

Je možné si někde přečíst o vašich realizovaných projektech?

Určitě. Spolupracujeme s celou řadou firem, od těch menších a rodinných jako je Biopekárna Zemanka až po ty největší jako je ŠKODA Auto, Komerční banka, Climate-KIC nebo Veolia. Seznam firem a příběhy jednotlivých projektů, kterým jsme pomohli na cestě k udržitelnosti, najdete v sekci Reference.

Nemáme momentálně zájem o konkrétní služby, ale rádi bychom se inspirovali a zůstali v obraze, co se týče cirkulární ekonomiky. Co byste nám doporučili?

Pokud chcete být informovaní, doporučujeme sledovat náš blog, kde informujeme nejen o tom, co se děje u nás ve firmě, ale především o tom, jaké jsou trendy a novinky v oblasti cirkulární ekonomiky u nás i ve světě.

V patičce webu se můžete přihlásit k odběru našeho newsletteru, ve kterém jednou měsíčně shrnujeme důležité články a zveme na nadcházející akce. Stejně tak najdete na našem webu kalendář akcí, které (spolu)pořádáme.

Aktuální informace najdete vždy také na našem Facebooku a LinkedInu.

Pokud chcete mít přehled o nejnověších příkladech dobré praxe z oblasti udržitelnosti a cirkulární ekonomiky a možnostech financování, neměl by vám uniknout web Společně udržitelně, na kterém spolupracujeme s Komerční bankou, a zpravodajský web Zajimej.se.