Kdo jsme

Kdo jsme

Příběh CIRAA

Jsme poradenská, konzultační a vzdělávací společnost, která se zaměřuje na oblast cirkulární ekonomiky, udržitelnosti a ESG, a to napříč všemi segmenty hospodářství. Vznikli jsme v roce 2019 jako sesterská společnost Institutu Cirkulární Ekonomiky. Máme tak skoro 10 let zkušeností s tématem cirkulární ekonomiky, které nyní prakticky převádíme do projektů s českými firmami a institucemi.

Není nám jedno, co se děje ve světě okolo nás, a proto pomáháme firmám s implementací cirkulární ekonomiky a udržitelnosti do podnikových procesů. Naším cílem je, aby ekonomická produkce šla ruku v ruce s tempem naší planety, životního prostředí a sociálními aspekty společnosti. Nejlépe za nás mluví činy – a to referenční projekty s klienty a vzdělávací aktivity jako podcast Loopa, Cirkulární akademie a Manuály komunikace bez greenwashingu.

Hlavními tématy našich projektů jsou ESG strategie a reporting, cirkulární ekonomika, analýza udržitelnosti, komunikace udržitelnosti a prevence greenwashingu. Prakticky vás jimi provedeme v jednotlivých službách a odděleních, od poradenství přes vzdělávání až po komunikaci.

Proč spolupracovat s námi

Známe trh

Věnujeme se všem odvětvím od výroby přes stavebnictví až po sektor služeb.

Myslíme dopředu

Od strategie Vás posuneme k realizaci konkrétních projektů a inovací.

Máme zkušenosti

Tématům se věnujeme mnoho let a máme za sebou řadu úspěšně realizovaných projektů.

Jsme praktičtí

Sestavíme pro Vás plán, jak všechna doporučení zavést do praxe.

Ctíme standardy

Používáme osvědčené nástroje, prověřené postupy a vlastní metodiku.

Náš tým

Laura Mitroliosová

Laura Mitroliosová

Jednatelka a CEO

Laura je spolumajitelka a ředitelka společnosti CIRAA. Dříve působila v oblasti bankovnictví a později začala provozně řídit INCIEN. Stála u rozvoje digitálního odpadového tržiště Cyrkl a nyní se plně věnuje firemnímu poradenství v oblasti cirkulární ekonomiky v CIRAA. Mezi její silné stránky patří řízení a nastavování procesů, oblast vedení zaměstnanců a nastavování zdravého finančního fungování organizací. Motivaci cítí hlavně u projektů, které mají pozitivní vliv na rozvoj společnosti, zejména na zlepšování životního prostředí.

Ivana Hekerle

Ivana Hekerle

ředitelka oddělení komunikace

Ivana je spolumajitelkou společnosti a ředitelkou komunikace. Svou kariéru začala v bankovním sektoru, následně se začala věnovat novinařině a nakonec založila vlastní komunikační agenturu. Po návratu z mateřské dovolené začala cítit potřebu být více užitečná v tom, co umí a zaměřit se na projekty, které dávají smysl. Stala se členkou správní rady INCIEN a řídila zde mediální vztahy a strategii komunikace. V roce 2019 společně s kolegy založila společnost CIRAA. Mezi její silné stránky patří business development, rozvoj nových služeb a nastavování komunikačních strategií.

Jana Bábiková

Jana Bábiková

Manažerka komunikace

Dagmar Milerová Prášková

Dagmar Milerová Prášková

Manažerka Cirkulární akademie

Samuel Štric

Samuel Štric

Senior konzultant

Žaneta Stradiotová

Žaneta Stradiotová

Copywriterka, content manažerka

Blanka Machová

Blanka Machová

Project manažerka

Tereza Veselá

Tereza Veselá

Junior project manažerka

Antonie Motyčková

Antonie Motyčková

Social media specialistka

Klára Mrkvičková

Klára Mrkvičková

Stážistka

Vojta Koval

Vojta Koval

Kreativa a podcasty

Kariéra u nás

Hledáš skvělou příležitost, jak získat praxi v rozvíjejícím se oboru firemní udržitelnosti, ESG a cirkulární ekonomice? Pokud Ti není lhostejný současný přístup společnosti k životnímu prostředí a chceš být součástí proměny českého byznysu v udržitelnější, přidej se k nám do týmu CIRA Advisory.