17 cílů udržitelného rozvoje podle OSN = 17 dílů nové série LOOPY

Blog

17 cílů udržitelného rozvoje podle OSN = 17 dílů nové série LOOPY

V roce 2021 jsme zahájili udržitelnou cestu i prostřednictvím podcastových kanálů. Společně s Vojtou Kovalem jsme v červnu spustili první díl podcastu Loopa, a úspěšně pokračujeme dál. Tento rok jen nám ctí oznámit spolupráci s Asociací společenské odpovědnosti, jíž jsme se jako CIRAA stali také členy. Zároveň jsme se také stali partnery šestého ročníků soutěže Cen SDGs, které oceňují projekty vedoucí k naplňování Cílů udržitelného rozvoje (SDGs) podle OSN.

Čísla v tomto ročníku budou hrát svoji roli. V rámci 6. ročníku soutěže Cen SDGs se budou moci přihlásit zajímavé projekty, firmy i jedinci do 8 kategorií. Zároveň nová série podcastů Loopa sčítá do konce roku 17 dílů, stejně jako 17 cílů udržitelného rozvoje podle OSN. Příjem přihlášek do soutěže startuje 22. 4. 2022. Nejen o tom hovoří v prvním díle nové série ředitelka Asociace Lucie Mádlová, která představí novinky pro letošní ročník a nechá nás nahlédnout i do chystané kampaně k letošním cenám.

V dalších dílech i nadále uslyšíte rozhovory s lídry velkých nadnárodních firem, kteří se vydali udržitelnější cestou. Budeme hovořit také se zástupci start-upů, neziskových organizací nebo institucí veřejné správy, kteří staví svoji činnost na udržitelnosti a aktivně pomáhají naplňovat cíle udržitelného rozvoje. 

Bedlivě tak společně s Asociací společenské odpovědnosti budeme sledovat udržitelný rozvoj nejen v Česku, ale i v zahraničí. Představíme vám projekty, které uspěly v minulosti, i ty, které uspějí letos. Bližší informace o Cenách SDGs, možností účasti i již oceněných projektech naleznete zde.