Komunikace

Co děláme

Jsme odborným expertem tématu udržitelnosti v oblasti komunikace a marketingu. Pomůžeme vám nastavit správnou strategii, obsah i zrealizujeme komunikaci za vás. Eliminujeme greenwashing v komunikaci.

Komunikace

Služba obsahuje:

Podíváme se na stávající komunikaci vaší firmy z pohledu udržitelnosti. Vypracujeme podrobnou analýzu, co v komunikaci funguje, nefunguje. Zaměříme se také na hrozby greenwashingu. Připravíme detailní výstupní zprávu, která může sloužit jako podklad pro strategii komunikace i jako brief pro vaše kreativní agentury.

Pro koho je služba vhodná:

Pro firmy, které už mají aktivity v oblasti udržitelnosti a chtějí je komunikovat s co největším dosahem a bez greenwashingu.

Jaký je přínos služby:

Dostanete srozumitelnou analýzu, která vám zodpoví otázky typu proč to má smysl, a jak se ke komunikaci strategicky postavit. Dostane komplexní obrázek o stávajícím stavu, to dobré i to ne zcela uspokojivé.

Služba obsahuje:

Připravíme pro vás efektivní komunikační strategii se vším potřebným. Nastavíme okruhy témat a vytvoříme strategický komunikační mix, který doplníme o obsahovou strategií a komunikační plán.

Pro koho je služba vhodná:

Pro firmy, které už mají aktivity v oblasti udržitelnosti aktivity realizuji a chtějí je komunikovat s co největším dosahem a bez greenwashingu.

Jaký je přínos služby:

Získáte dlouhodobý návod pro svůj tým i externí agentury, jak úspěšně komunikovat udržitelnost navenek i dovnitř firmy. Vaše týmy se naučí, co a jak komunikovat s úspěchem a bez obav z greenwashingu.

Služba obsahuje:

Díky dlouholetým zkušenostem naších expertů na marketing a komunikaci zrealizujeme nastavenou strategii komunikace udržitelnosti, resp. komunikační a obsahový plán.

Pro koho je služba vhodná:

Pro firmy, které už mají aktivity v oblasti udržitelnosti ale nemají stálý marketingový tým, který by jim dokázal zajistit specifickou komunikaci v tématu udržitelnosti.

Jaký je přínos služby:

Zviditelníte se v tématu udržitelnosti bez obav z greenwashingu. V našem týmu jsou zkušení experti, kteří dlouhá léta pracovali v PR a komunikačních agenturách. Přesně tak ví, jak strategii i plány komunikace nastavit tak, aby byly úspěšné.

Služba obsahuje:

Obsahový management a copywriting v oblasti udržitelnosti. Nastavíme vhodný obsah a obsahový plán udržitelnosti v rámci komunikace firmy. Zkoordinujeme komunikační kampaně s pohledu obsahu. Připravíme obsah firmě na míru, tak, aby byl srozumitelný pro všechny.

Pro koho je služba vhodná:

Pro firmy, které potřebují tvořit kvalitní a důvěryhodný obsah na téma udržitelnost pro svou cílovou skupinu.

Jaký je přínos služby:

Důvěryhodnost a zviditelnění u zákazníků díky kvalitnímu obsahu k tématu udržitelnosti, kteří připravují zkušení odborníci. Content marketing je efektivní nástroj pro dosažení široké škály marketingových a komunikačních cílů.

Služba obsahuje:

Získejte podporu a vedení v oblasti efektivní komunikace vašich aktivit v oblasti udržitelnosti. Formou individuálních konzultačních hodin vám poradíme s vašimi plány v komunikaci udržitelných témat a pomůžeme komunikaci nastavit správně se všemi aspekty komunikace udržitelnosti.

Pro koho je služba vhodná:

Pro firmy, které mají vlastní marketingové týmy a potřebují pouze strategický pohled na komunikaci udržitelnosti formou individuálních konzultačních hodin.

Jaký je přínos služby:

Nemusíte mít interního stratéga a odborníka na udržitelnost a její komunikaci. My tuto roli vezmeme na sebe. V rámci pravidelných konzultací vás povedeme správným směrem. Finální komunikace bude již na vás.

Služba obsahuje:

Nahradíme chybějící pozici specialisty na komunikaci ve firmě. Díky naším odborným znalostem a zkušenostem můžeme efektivně a cíleně komunikovat s klíčovými stakeholdery firmy, budovat silnou reputaci a pozici na trhu a rozjedeme komunikaci udržitelnosti.

Pro koho je služba vhodná:

Pro firmy, které nepotřebují nebo nemají prostředky na interní tým, který by se specializoval na velmi specifickou oblast udržitelnosti a její komunikaci. My tuto roli vezmeme na sebe a budeme celou agendu koordinovat.

Jaký je přínos služby:

Úspora nákladů a flexibilita. Nemusíte budovat interní tým v náročném tématu udržitelnosti. Dle vašich potřeb a možností nastavíme každý měsíc konkrétní aktivity a plán spolupráce.

Náš tým

Ivana Hekerle

Ivana Hekerle

Ředitelka oddělení komunikace

Jana Bábiková

Jana Bábiková

Manažerka komunikace

Žaneta Stradiotová

Žaneta Stradiotová

Copywriterka, content manažerka

Antonie Motyčková

Antonie Motyčková

Social media specialistka