Načítám Akce

« Všechny Akce

ESG a cirkulární ekonomika s Honzou Zemanem

28 května @ 9:00 am - 1:30 pm

Zdarma

Hodnotový management je zaměřený na motivaci lidí ve firmě a rozvíjení jejich dovedností. Pokud je jednou z hlavních firemních hodnot udržitelnost, můžete vybudovat spokojenou a výkonnou firmu. Na naší akci pochopíte, jaký vliv má udržitelný leadership na firemní kulturu i na vaše zákazníky. Na příkladech vám ukážeme, jak pojmout udržitelnost a cirkulární ekonomiku prakticky.

O čem bude řeč?

  • Jan Zeman vám ukáže, jak budovat spokojenou a výkonnou firmu. Představí vám koncept udržitelného leadershipu a jeho vliv na firemní kulturu. Pochopíte, jak efektivně pracovat s hodnotovým managementem ve firmě. Jak udržet zdravý balanc mezi ekonomickým růstem a spokojeností ve firmě. A na praktických příkladech uvidíte, jaký přínos má takové nastavení pro vaši společnost, vaše zákazníky a v neposlední řadě pro vaše tržby.
  • Dan Heuer představí postupy, jak pracovat s udržitelností ve firmě efektivně. Vysvětlí principy zeleného financování – včetně relevantní legislativy. Představí uhlíkovou kalkulačku a postup výpočtu uhlíkové stopy pro menší a střední firmy. Přiblíží přínosy udržitelnosti pro firmu včetně konkrétních příkladů. A představí dostupné nástroje, které vám usnadní práci.
  • Laura Mitroliosová vás přesvědčí o tom, že bez cirkulární ekonomiky své ESG cíle naplníte jen stěží. Uvidíte, že i částečné zavedení principů cirkulární ekonomiky vede k úspoře v materiálových tocích a ve výrobě. A zjistíte, jak uplatnit cirkulární principy v nakládání s odpady, při využití výpočetní techniky, ale i při nastavení pravidel nákupu.

Pro koho je akce vhodná?

  • Pro CEO a manažery malých a středních firem.

Podrobnosti

Datum:
28 května
Čas:
9:00 am - 1:30 pm
Cena:
Zdarma
Webová stránka:
https://www.jic.cz/cz/esg-workshop-s-honzou-zemanem

Místo konání

JIC INMEC, PURKYŇOVA 127, BRNO-MEDLÁNKY, 612 00