Freshlabels s. r. o.

Reference

Freshlabels s. r. o.

Freshlabels s. r. o.

Rozsah projektu: Strategické poradenství

Pro Freshlabels jsme navrhli vhodný obalový materiál 

Freshlabels je primárně  internetový obchod nejen s módou. Jak sami říkají, udržitelnost je pro ně víc než slovo. V jejich nabídce jsou produkty, které se vyznačují svým designem, vysokou kvalitou, férovou cenou a ohleduplností k životnímu prostředí. S e-shopem se velmi blízce pojí i balení, ve kterých své zboží posílají koncovým zákazníkům. Freshlabels nás proto oslovilo s žádostí o konzultaci jejich stávajících obalových materiálů s ohledem na dlouhodobou udržitelnost a vhodné volby. 

Představili jsme jednotlivé druhy materiálů a navrhli řešení

Vedení Freshlabels jsme seznámili s problematikou třídění plastů v České republice a rovněž s problematikou bioplastů. Ty totiž v současné době ještě nejsou udržitelným řešením. V rámci konzultace jsme následně připravili porovnání používaných materiálů a doporučili nejvhodnější varianty řešení.

Jaký názor má na spolupráci s námi CEO Freshlabels?

„Je skvělé, že u nás fungují společnosti jako je CIRAA. Přestože se celé problematice odpovědného podnikání věnujeme velmi intenzivně, nemáme kapacitu na detailní studium všech témat. Proto je důležité mít po ruce partnera, který je na stejné vlně a umí nás doplnit tam, kde to potřebujeme.“ Jakub Veselský, ředitel Freshlabels