Specializovaná interaktivní setkání a rešerše v rámci cirkulární ekonomiky pro Škoda Auto

Reference

Specializovaná interaktivní setkání a rešerše v rámci cirkulární ekonomiky pro Škoda Auto

Škoda Auto je jedna z dalších firem, pro kterou jsme dlouhodobým partnerem v procesu změny, proto je našich společných projektů stále více. V rámci naší vzdělávací akademie pro firmy jsme pro tým Zelené logistiky Škoda Auto realizovali specializovaná interaktivní setkání na téma „Alternativní paliva a trendy obalového hospodářství“. Cílem bylo vnést zaměstnancům povědomí o cirkulární ekonomice jak obecně, tak v rámci konkrétních témat, které firma řeší. Předali jsme znalosti o dekarbonizaci, nových možnostech v obalových strategiích a digitalizaci. Pro Škoda Auto jsme také zajistili rešerši v rámci cirkulární ekonomiky a naše spolupráce zdaleka nekončí.

Škoda Auto a.s.

Rozsah projektu: Vzdělávací akademie pro firmy, Rešerše v rámci cirkulární ekonomiky

Škoda Auto a.s.

Odpovědi na cirkulární otázky i nové znalosti

Motivací Zelené logistiky Škoda Auto k zahájení spolupráce byly jejich otázky, které si v rámci svého týmu zaměřeného na udržitelnost, pokládali. Škoda Auto se zároveň snaží změnit úhel pohledu na jejich činnosti a informace od expertů jsou jim velmi vzácné. Specializované webináře na vybraná témata jim na přinesly odpovědi i nové znalosti.

Citace od klienta

„Jednání s CIRAA bylo velice příjemné a profesionální. Při přípravě workshopů realizační tým CIRAA pružně reagoval na naše nápady a připomínky. Výsledkem byly dva workshopy v online prostředí nabité informacemi a diskuzemi, které opravdu reflektovaly témata, která v Logistice ŠKODA AUTO řešíme, a ze kterých budeme dlouhodobě čerpat.“ – Ing. Helena Kolajtová, Zelená logistik