Externí manažer komunikace

Komunikace

Služba obsahuje:

Nahradíme chybějící pozici specialisty na komunikaci ve firmě. Díky naším odborným znalostem a zkušenostem můžeme efektivně a cíleně komunikovat s klíčovými stakeholdery firmy, budovat silnou reputaci a pozici na trhu a rozjedeme komunikaci udržitelnosti. Na bázi měsíčního paušálu firmě zrealizujeme potřebné a žádané aktivity v oblasti komunikace udržitelnosti.  

  • STRATEGICKÉ KONZULTACE - Pravidelné strategické konzultace v komunikaci udržitelnosti.
  • KOORDINACE KOMUNIKACE - koordinace komunikačních aktivit a plánu v oblasti udržitelnosti.
  • REALIZACE KOMUNIKACE - měsíční balík realizačních služeb komunikace, PR a tvorby obsahu dle vzájemné domluvy.
  • PROJEKTOVÉ ŘÍZENÍ - projektová koordinace udržitelné komunikace s Vašimi kolegy z vedení, marketingu, HR atd.

Pro koho je služba vhodná:

Pro firmy, které nepotřebují nebo nemají prostředky na interní tým, který by se specializoval na velmi specifickou oblast udržitelnosti a její komunikaci. My tuto roli vezmeme na sebe a budeme celou agendu koordinovat. V rámci pravidelných konzultací vás povedeme správným směrem. Zároveň Vám budeme dodávat realizační služby komunikace, PR a tvorby obsahu.

Jaký je přínos služby:

Zkombinujeme náš strategický pohled na komunikaci s praxí a nastavíme komunikaci udržitelnosti ve firmě, kterou vám zrealizujeme. Úspora nákladů a flexibilita. Nemusíte budovat interní tým v náročném tématu udržitelnosti. Dle vašich potřeb a možností nastavíme každý měsíc konkrétní aktivity a plán spolupráce.